Anketa - sociální služby na Vysokomýtsku

04.10.2018 09:18

Zúčastněte se ankety ke kvalitě sociálních služeb na Vysokomýtsku!

Chybí Vám v blízkosti Vašeho bydliště pečovatelská služba? Uvítali byste více domovů pro seniory? Chcete větší možnosti sociálního poradenství? Váš názor tomu může pomoci. Vyplňte anketu online:

Pomůžete tak shromáždit podklady pro tvorbu nového Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb pro území obce s rozšířenou působností Vysoké Mýto.

Anketu je možné vyplnit také fyzicky. Sběrná místa a anketní lístky jsou umístěny zde: Turistické informační centrum, Město Vysoké Mýto (nám. Přemysla Otakara II. 96, 566 01 Vysoké Mýto), Úřad práce – kontaktní pracoviště Vysoké Mýto (Žižkova 272, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto), Informační centrum města Choceň (Tyršovo náměstí 301, 565 01 Choceň).

Ing. Miroslava Marchalová, Jihočeská rozvojová o.p.s.