Informace MUDr. Serbákové

16.03.2020 22:36

MUDr. Serbáková - tel. 465 424 804 - od 7 do 12 hod.

 

Nechceme ohrozit Vaše zdraví – prevence nákazy v ordinaci a čekárně:

Vchod do ordinace je uzavřen, vyčkejte příchodu sestry. Pacienty budeme do ordinace vpouštět postupně.

Rušíme všechny preventivní prohlídky, prohlídky pracovnělékařské péče, prohlídky na řidičské a zbrojní průkazy, prohlídky pro správu sociálního zabezpečení (invalidní důchody, průkazy ZTP atd)  - až do odvolání.

Pacienti s chronickými nemocemi: Pokud není kontrola u nás nezbytná, pak ji odložte - recepty Vám po domluvě zašleme elektronicky.

Péče je omezena na skutečně akutní obtíže - prosíme, abyste zvážili, jestli je vyšetření u nás opravdu nezbytné.

Pacient s akutním respiračním onemocněním může být v ordinaci vyšetřen pouze po telefonické domluvě v dohodnutém termínu. Kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem. Pokud máte příznaky mírné, které nevyžadují klinické vyšetření, můžeme se domluvit na vystavení elektronické neschopenky.

Pacienti, kteří nemají obtíže, ale byli v cizině či v kontaktu s rizikovou osobou, nesmí do ordinace vstupovat, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Pacienty, kteří se vrátili z ciziny, žádáme, aby se nám ozvali telefonicky nebo mailem, domluvíme se stran karantény. 

Prosím i ty z vás, kteří zatím opatření nepovažovali za naléhavé a ingorovali nařízenou karanténu, případně se vrátili těsně před půlnocí 6.3., aby se ozvali též! Buďte prosím ohleduplní, nejen proto, že šíření infekce je trestný čin.

Pacienti, na které se vztahuje karanténa a mají klinické příznaky, budou volat k určení dalšího postupu linku 1212. Zatím bohužel nemáme pravomoc indikovat pacienta k vyšetření na koronavirus, a to ani v případě, že je indikace jasná.

Odběry krve před plánovanými operacemi jsou zrušené.

Pacient s pravidelným odběrem krve na sráženlivost se objedná na odběr telefonicky.

Zpět